گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال به نقل از (globol.ir - گلوبال)

گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال به نقل از (globol.ir - گلوبال).


گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،نمایندگی

ویدئو آموزشی درباره: گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مساحت این ویلای جذاب ۴۵ مترمربع است و با وجود کوچک بودن دارای فضاهای کاربردی و مناسبی است که برای فرار از زندگی شهری در آخر هفته‌ها

عالی است.

جدای از آب و هوای معتدل، تیم سازنده ev.design.offce معماری را با روش‌های ساختمانی محلی تطبیق دادند. در واقع، این منطقه دارای انبارهای سنتی کوچک برای نگهداری محصولات کشاورزی است. با ترکیب این ویژگی‌ها با نیازهای مشتری، "خانه کوچک" به عنوان یک ویلای کم هزینه بنا شده است که حس معلق بودن را ایجاد کند و نمای پاناروما از جنگل‌های گیلان را در اختیار ساکنان خود قرار دهد.

معماران فلز را به عنوان مصالح ساختمانی اولیه برای پوسته بیرونی انتخاب کردند و آن را با قاب‌های چوبی در فضای داخلی ویلا تکمیل کردند تا گرما و سرزندگی را حفظ کنند. در نهایت، وجود یک بالکن نسبتا بزرگ به مشتری این امکان را می دهد که ساعت ‌های بیشتری را در خارج از منزل سپری کند و در طبیعت از تمام زوایای آن غوطه ور شود.

منبع: designboom

۲۲۷۲۲۷

ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
ویلای معلق
نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال با کد تخفبف (hash-669a5837da818) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " گزارش تصویری| ویلای معلق ۴۵ متری در دل جنگل‌های گیلان - globol.ir - گلوبال " .